Kol Bozuk

Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

Yeni Call of Duty oyunu için Activision bugün resmi açıklamayı yaptı ve yeni oyunun isminin Call of Duty: WW2 olacağını bildirdi.Oyunun teması 2. Dünya savaşı olacak.

Yeni Call of Duty oyununu daha önce Call of Duty: Advanced Warfare‘i de hazırlayan Sledgehammer Games’in hazırlıyor ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir:  "Aşırı Gerçekçi" Oyun Forza Motorsport 7 Duyuruldu!

Activision ayrıca buradan ulaşabileceğiniz bir internet sitesi de hazırladı ve oyun ile ilgili tüm detayların açıklanacağı bir geri sayım başlattı.Geri sayım 26 Nisan’da son bulacak ve Call of Duty: WW 2‘nin tüm detayları da açıklanmış olacak.

Kaynak : IGN Türkiye

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı