Kol Bozuk

Call of Duty: Modern Warfare Tanıtımı Yayınlandı!

Yeni Call of Duty oyunu ile ilgili sızıntılar bu oyunun Modern Warfare ismiyle geleceğini gösterirken bazı oyunseverlerde oyunun başka bir isimle çıkacağını söylüyordu. Sızıntılar haklı çıktı ve oyun Call of Duty: Modern Warfare ismi ile piyasaya sürülecek.

Call of Duty: Modern Warfare isminin hiç değiştirilmemesinden kaynaklı birçok oyuncu bu oyunu da remastered bir sürüm sansa da oyun tamamen yeni bir hikaye ve olay örgüsüne sahip olduğunu söyleyelim.

Yeni Modern Warfare hikaye konusundaki detaylı bilgiler kesin olmamakla birlikte Rusya’nın Orta Doğu ile olan etkileşimlerini ilgilendirecek gibi gözüküyor. Ayrıca oyun Londra gibi büyük şehirlerde terör saldırıları gerçekleştirilmesine yardımcı olan aşırı milliyetçi bir grup içerecek.

İlginizi Çekebilir:  Battlefield 1 Online Operasyon - CANLI Youtube Yayını

Yeni hikaye içerisinde Modern Warfare serisinin en sevilen karakterlerinden Captain Price’ı da unutmamışlar. Bu yüzden yeni oyun birçok oyuncu için özel hisler bırakacak.

Grafikleri ile de oldukça dikkat çeken yeni oyunda Nvidia’nın Ray Tracing teknolojisi kullanılmış. Bu özellik ile birlikte cisimlerin gölgelerinin ve yansımalarının gerçek zamanlı ve konumuza göre değiştiğini gözlemleyebiliyorsunuz. Oyunun Multiplayer ve co-op seçenekleri de bulunuyor.

Activision’ın PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ekim 2019‘da yeni bir Call of Duty oyunu sunacağının doğrulanmasının ardından Call of Duty: Modern Warfare’ın ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Call of Duty: Modern Warfare tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı