Netflix yapımı olan Black Mirror dizisi Türkiye’ye uyarlanıyor.Günümüzde var olmayan ama gelişen teknolojiyle hayatımıza girmesi muhtemel konuları ele alan bu bilim kurgu dizisi  Black Mirror, 2011 yılında yayınlanmaya başlamış, 2011…

Black Mirror Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Black Mirror Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Netflix yapımı olan Black Mirror dizisi Türkiye’ye uyarlanıyor.Günümüzde var olmayan ama gelişen teknolojiyle hayatımıza girmesi muhtemel konuları ele alan bu bilim kurgu dizisi  Black Mirror, 2011 yılında yayınlanmaya başlamış, 2011 ve 2013’teki ilk iki sezon ve 2014’teki White Christmas bölümünün sonrasında 2016’da 3. sezonuyla Netflix üzerinden izleyicisiyle buluşmaya başlamıştı. Şimdiyse ikonik dizi Black Mirror Türkiye’ye uyarlanıyor.

Blu TV ‘de yayınlanacak olan uyarlamanın ismi 7Yüz olacak ve orijinal yapımda olduğu gibi her bölümde farklı bir hikaye anlatılacak. 45-60 dakika uzunluğunda olacak dizide 7 bölüm yer alacak. 7Yüz’ün kadrosunda yer alacağı açıklanan isimlerse şöyle: Tilbe Saran, Cem Davran, Genco Erkal, Melisa Sözen, Engin Hepileri, Ekin Koç, Damla Sönmez ve Belçim Bilgin.

İlginizi Çekebilir:  Netflix, Black Mirror’ın kamera arkası görüntülerini yayınladı

Dizinin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmasa da birçok iddialı isme başrolünde yer veren dizinin ekranlara gelmesi çok da uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.