Yazıhane

BitTorrent Live TV uygulaması Artık iOS’ta!

BitTorrent‘in bir süredir üzerinde çalıştığı; iOS platformuna özel Live video deneyimi artık hazır. Uygulama bundan böyle iOS kullanıcıları tarafından beklenildiği gibi yüzde 100 ücretsiz olarak kullanılabilecek. Diğer yandan Apple TV’de olduğu gibi izlenebilecek materyal de elbette belirli sınırlara sahip.

Eğer bir DJ müziği hayranıysanız buna özel bir yayın yapan Clubbing TV sizin için ideal olabilir. NASA TV, profesyonel rugby kanalı, çok sayıda haber istasyonu ve birkaç diğer kanalla birlikte BitTorrent’in canlı iOS uygulamasının keyfini sürmeye hemen başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Google Drive ile iPhone'u Yedekleyin !

Yayınların video kalitesinin oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte çevrimiçi oynatma servislerinin bazen zorlanabildiği bir alan olan ses kalitesinin de yine dikkat çekici bir biçimde iyi olduğu fark ediliyor.

Uygulama ücretsiz olduğu için bu açıdan tek dert edebileceğiniz şey ise batarya ömrü ve veri kullanımı.


Kaynak: Chip

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı