Haberler

Bill Gates, Satın Aldığı En Çılgın İki Şeyi Açıkladı

Çok uzun zamandır Dünya’nın en zengin insanları listelerinde zirvede yer alan Bill Gates, Amerika’nın ünlü talk show sunucularından Ellen DeGeneres’e konuk oldu.

31 yaşında milyarder olarak o dönemin en genç milyarderi olan Gates, 30 yıldan beri  “zevki için” satın aldığı iki büyük şeyi programda açıkladı.Gates, bunların birinin Porsche, diğerinin ise bir uçak olduğunu söyledi. 40 milyon dolar ödeme yaptığını belirttiği Bombardier BD-700 Global Express marka bir uçak satın aldığını bunun dışında bir de Porcshe satın alarak kendini şımarttığını söyleyen Gates, bunların dışında çok pahalı ürünler satın almadığını belirtti.

İlginizi Çekebilir:  Bill Gates: “Dünya her gün daha iyiye gidiyor”
Bombardier BD-700 Global Express

Milyarder olduğunda çok fazla şeyin değişmediğini belirten Gates, “O dönemde ana kaygım, birçoğu ailelerine bakmaya çalışan çalışanlarıma ödeme yapabilmekti” dedi.Ayrıca aldığı iki pahalı aracı “çılgın şeyler” olarak niteledi.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı