Eğitim Şart

Bilişim Sektörüne BTK’da eğitim alacak 25 yetenekli genç aranıyor…

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve CISCO eğitim iş ortağı BT Eğitim işbirliği ile düzenlenen program ,bilgi teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezun gençleri iş dünyasına hazırlıyor.Teknoloji Dünyasında kariyer programı’na başvuralar arasından 25 kişiye sektörde kendi alanlarında en iyi isimler tarafından eğitim verilecek

Eğitim İçeriği
  • Temel BT altyapı Eğitimi
  • Ağ teknolojileri ve mimarileri
  • BT sektöründe satış teknikleri
  • BT altyapısnda güvenlik
  • Yazılım Dünyasına giriş
Başvuru

Üniversitelerin elektrik-elektronik,haberleşme ve Bilgisayar mühendisliği bölümlerinden 2016-17 yılında mezun olan İngilizce dil bilgisine sahip adayların gelecek kariyer hedeflerini anlatan kısa bir başvuru mektubunu özgeçmişleri ile beraber  özgecmis@btegitim.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Başvurular 5-13 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2017 Projeleri Bekliyor
Eğitim

Adaylar arasından seçilenler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun  merkez yerleşkesinde 23-26 Ekim 2017 tarihlerinde eğitim alacaklar. Ayrıca eğitim sonunda seçilecek 5 aday BT Eğitim tarafından verilecek ücretsiz ağ eğitimini almaya hak kazanacaklar.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı