Battlefield 1, piyasaya sürüldüğü günden beri oyunseverlerin büyük beğenisini topladı.Electronic Arts’ın multiplayer modu için yayınlamayı planladığı “In the Name of the Tsar” adındaki yeni DLC  paketinde ana odak noktası Rus ordusu…

Battlefield 1, Oyuna “Kadın Askerleri” de Ekliyor !

Battlefield 1, Oyuna “Kadın Askerleri” de Ekliyor !

Battlefield 1, piyasaya sürüldüğü günden beri oyunseverlerin büyük beğenisini topladı.Electronic Arts’ın multiplayer modu için yayınlamayı planladığı “In the Name of the Tsar” adındaki yeni DLC  paketinde ana odak noktası Rus ordusu olacak.

Bu yeni pakette 4 yeni harita,Rus savaş araçları ve askerleri yer alacak.Bu paketin en dikkat çekici yanı ise harita paketinde bulunacak “Rus Birliği” taburunun, I.Dünya Savaşı’nda adını duyurmayı başarmış Kadın Ölüm Taburu (Women’s Battalion of Death) olarak karşımıza çıkacak olması.

İlginizi Çekebilir:  Battlefield 1 Gerçek Dedirtecek Video

Battlefield 1’in  “In the Name of the Tsar” DLC paketinin yaz aylarının sonuna doğru oyunseverler ile buluşması bekleniyor.

Kaynak:  Gamespot

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.