E3 2017’de düzenlenen Microsoft konferansının en ilgi çekici oyunlarından birisi olan Forza Motorsport 7 duyuruldu. Ayrıca duyuru ile beraber  5 dakikalık oynanış videosu da yayınlandı. Forza Motorsport 7, 3 Ekim…

“Aşırı Gerçekçi” Oyun Forza Motorsport 7 Duyuruldu!

“Aşırı Gerçekçi” Oyun Forza Motorsport 7 Duyuruldu!

E3 2017’de düzenlenen Microsoft konferansının en ilgi çekici oyunlarından birisi olan Forza Motorsport 7 duyuruldu. Ayrıca duyuru ile beraber  5 dakikalık oynanış videosu da yayınlandı.

Forza Motorsport 7, 3 Ekim 2017’de Xbox One X, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Ayrıca oyunseverler bu oyunu, Xbox One X üzerinden 4K’da 60 FPS desteği ile oynayabilecekler.

E3 konferansında  Nürburgring’de  Nissan GT-R ile yapılan 5 dakikalık oynanış videosunda hava şartları ve gece gündüz olayları oyuna kaliteli bir biçimde entegre edilmiş. Bunun yanı sıra oyunun bütünündeki  aşırı gerçekçi grafik kalitesi takdir edilesi…

İlginizi Çekebilir:  Call of Duty WW2'nin ilk fragmanı yayınlandı!
E3’te duyurulan Forza Motorsport 7’nin özellikleri
  • Porsche dahil 700 otomobil
  • 200 ayrı düzende 30’dan fazla harita
  • 300 desen seçeneği ile karakter modu
  • Tüm yeni özellikleri ile Dubai yolu

OYUNUN TANITIM VİDEOSU


OYNANIŞ VİDEOSU

Kaynak : The Verge

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.