Yazıhane

Artısıyla Eksisiyle Braun Silk-épil 9 9-579 Epilatör

Epilatör seçimi kadınlar için oldukça önemli bir konu.. Bizde Braun Silk-épil 9 9-579 modelini sizler için değerlendirdik.

90 yıldan fazla bir deneyime sahip olan Braun, epilasyon ürünleri konusunda dünya genelinde oldukça saygın bir konumda bulunuyor.

Braun’un jiletlerle ile başlayan epilasyon ürünleri macerası hızlıca epilatörlere dönüştü. Epilatör ürünleri üzerinde ciddi çalışmalar yapan Braun, bu alanda önde gelen şirketlerden biri durumunda bulunuyor.

Braun, epilatör ürünlerindeki deneyimi ile birlikte müşteri geri bildirimlerini dikkat alarak Braun Silk-épil 9 epilatörünü geliştirdi. Braun’un bu epilatörünü “şimdiye kadar ki en hızlı ve en hassas epilasyonumuz” sloganı ile tanımlıyor.

Yeni Braun Silk-epil 9 Micro-Grip cımbız teknolojisi ile dikkat çekiyor.Bu teknoloji sayesinde daha geniş, daha uzun ve daha derin cımbızlara (40 cımbız) sahip olan Braun Silk-epil 9 ağdanın alamadığı en kısa tüyleri (0,5 mm’ye kadar) bile hassas bir biçimde kökünden alabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Kadınların Hayatını Kolaylaştıracak Uygulamalar

Smartlight özelliği ile en ince tüyleri bile ortaya çıkarıp ve ekstra derin tüy alımını destekliyor.Su geçirmez yapısıyla Braun Silk-epil 9, duş yaparken kullanılmasının yanı sıra akan su ile de kolayca temizlenebiliyor.

Braun Silk-epil 9 epilatörü,1 saat şarj ederek 40 dakika boyunca kullanabiliyorsunuz. Epilatörde 2 hız ayarı mevcut. Braun tarafından ekstra nazik epilasyon için 1. Hız, ekstra etkili epilasyon için 2. Hız seçeneği tavsiye ediliyor.

ARTILARI

  • Islak ve kuru kullanılabiliyor. Daha rahat bir epilasyon için banyoda veya duşta çalışıyor.
  • Ölü cilt hücrelerini temizleyen ek aparatı mevcut.
  • Bir aparat ile elektrik tıraş makinesine dönüşebiliyor.
  • Yüksek frekanslı masaj özelliği ile ekstra hassas bir epilasyon imkanı tanıyor.

EKSİLERİ

  • Dudak üstü ve kaş bölgesi için oldukça büyük bir yapısı var
  • Elektrikli tıraş makinesi aparatı ıslak olarak çalışmıyor.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı