Haberler

Apple’ın Türkiye’deki İlk ‘Yetkili Kurumsal Satış Ortağı’ Belli Oldu

Teknoloji devi Apple’dan AAER (Apple Authorised Enterprise Reseller – Apple Yetkili Kurumsal Satıcı) unvanını almak pek de kolay değil.

Türkiye’de bu unvanı alan ilk firma KoçSistem oldu. Apple ile işbirliği 2014 yılına kadar uzanan firma, 2017 yılında Apple Yetkili Sistem Entegratörü ünvanını almıştı. KoçSistem’i AAER seviyesine yükselten özellikleri ise teknik servis, yönetim, danışmanlık ve uygulama geliştirme becerileri olarak gösteriliyor.

Yeni ortaklık, KoçSistem ve Apple’ın ortaklaşa düzenlediği bir tanıtım ile duyuruldu. KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, “KoçSistem olarak müşterilerimizin dijital dönüşüm projelerine uzun bir süredir Apple mobil çözüm ve hizmetleri ile uçtan uca destek veriyoruz. Apple Yetkili Sistem Entegratörü olarak Apple ile iş ortaklığımız başladığından bu yana her sene Apple ürün satış ciromuzu arttırdık. Apple Yetkili Servis Merkezi’mizin yanı sıra Apple Business Excellence Program dâhilinde gerçekleştirdiğimiz sürekli eğitimlerle satış, pazarlama ve teknik ekiplerin dijital dönüşüme hazır olmalarını sağladık. 2000’li yılların başından bu yana kurumsal mobil uygulamalar geliştiren KoçSistem, mobil cihaz yönetiminden (MDM), kurumsal sosyal ağ platformu Businessline Workplace’e, şirketlerin ve çalışanların mobil yaşam tarzlarını destekleyen çözümler geliştiriyoruz. Bunun yanı sıra Apple kullanıcısı müşterilerimize, Apple Tamamlayıcı Hizmet Paketlerimiz ile kurulumdan, danışmanlığa, cihaz yönetiminden konsinye cihaz sağlama hizmetlerine kadar destek vererek iş sürekliliklerine destek oluyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir:  İOS 11'in Ekran Kaydetme Özelliği "İnfial" Yarattı !
Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı