Haberler

Apple’ın merakla beklenen video uygulaması Clips yayınlandı

Apple bir süre önces yazımızda da belirtliğimiz gibi  yeni bir video uygulaması yayınlayacağını duyurmuştu. 

Karmaşık menülerle uğraşmadan basit bir şekilde eğlenceli videolar hazırlamayı amaçlayan Apple Clips ile kolayca video veya fotoğraf çekilebiliyor. Çekilen görüntüler kısaltılabiliyor veya belirli yerlerden kesilebiliyor. Böylece bir videoyu paylaşmadan önce saniyeler içerisinde düzenleme yapmak mümkün oluyor. Apple Clips’te sesli olarak söylediklerinizi alt yazı olarak eklenebiliyor ve yazılar senkronize bir şekilde video ile birleşiyor. Fotoğrafların veya videoların üzerine emojiler eklenebilirken arşivde bulunan müzikler videonun arkaplanına eklenebiliyor veya Apple Clips bünyesinde bulunan ve videonun uzunluğuna göre tam olarak ayarlanan müziklerden biri seçilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Adobe’dan Yeni "PDF" Uygulaması: "Adobe Scan"

Efektlerin yanı sıra oluşturulan içerikler için farklı filtreler de kullanılabiliyor. Renkli veya siyah beyaz filtrelerden birini seçerek oluşturulan videoya uygulamak mümkün oluyor. Video düzenleme işlemi tamamlandığında tek dokunuşla FacebookYouTube ve Instagram gibi önemli ağlarda paylaşım yapılabiliyor.

Ios Clips İndir

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı