Haberler

Apple’ın 5 Milyar Dolarlık Yeni Kampüsündeki Tuhaf Problem

Mimarisi ile göz dolduran yapımına 5 milyar dolar harcanan Apple’ın yeni kampüsü çalışanlar için kabusa dönüştü.Uzay gemisi şeklindeki merkezin duvar ve kapılarının tamamen camdan oluşması sebebiyle çalışanlar camlara çarparak ciddi bir şekilde yaralanıyorlar.

Şirket çalışanları cam duvar ve kapılara post-itler yapıştırarak kazaların önüne geçmeye çalışsalar da şirket yönetiminin binanın tasarımının bozulduğu gerekçesiyle bu not kağıtlarını kaldırdığı belirtiliyor. Durum o kadar vahim bir duruma gelmiş ki Apple’ın iki çalışanının ciddi şekilde yaralandığı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Zararlı Yazılım Saldırısına En çok Uğrayan İşletim Sistemi Hangisi?

Apple yönetiminin 5 milyar dolar gibi bir paranın harcandığı bu devasa yapının bu tür haberlerle gündeme gelmesinden oldukça rahatsız  olduğu da belirtiliyor. Bu sorunun nasıl çözüleceği ise belirsizliğini korumakta…

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı