Apple, WWDC 2017 sunumunu Appocalypse (Kıyamet) adlı tanıtım videosuyla başlattı.Kıyamet videosunun ana teması iPhone ve iPad uygulamaları olmayan bir dünyaydı. Youtube üzerinde yayınlanan videonun açıklama kısmında ise “Tüm uygulamalarımız bir…

Apple’dan, WWDC 2017’de “Eğlenceli” Kıyamet Videosu!

Apple’dan, WWDC 2017’de “Eğlenceli” Kıyamet Videosu!

Apple, WWDC 2017 sunumunu Appocalypse (Kıyamet) adlı tanıtım videosuyla başlattı.Kıyamet videosunun ana teması iPhone ve iPad uygulamaları olmayan bir dünyaydı. Youtube üzerinde yayınlanan videonun açıklama kısmında ise “Tüm uygulamalarımız bir anda ortadan kaybolursa hayatın nasıl bir hale geleceğini merak ettiniz mi?” şeklinde bir ifade bulunuyor.

Apple’ın Cupertino’daki veri merkezinde işe alınan personelin, masasına yerleştirdiği mini şelaleyi çalıştırmak için fişlerden birini çekmesiyle başlıyor.Dünyanın dört bir yanındaki Apple kullanıcıları ise cihazlara erişimini kaybedince tüm Apple ekosistemi çöküyor.Dünya kaos ortamına gidiyor ve Dünya liderleri acil durum ilan ediyor. Video ise Apple’ın, App Store için uygulama geliştirmeye devam etmelerini istemesiyle son buluyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S8 nasıl test ediliyor?

Apple’ın “eğlenceli” kıyamet videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.