Bir süre önce  Pekin’den Melbourne’a giden bir uçuş sırasında sırasında bir kadın yolcu kulaklıkla müzik dinlerken kulaklık patlamış, yolcu yüzünden ve elinden yaralanmıştı.Bu olay üzerine mağdur olan kadın Apple’dan şikayetçi…

Apple: “Patlayan Kulaklıklardan Korsan Üreticiler Suçlu”

Apple: “Patlayan Kulaklıklardan Korsan Üreticiler Suçlu”

Bir süre önce  Pekin’den Melbourne’a giden bir uçuş sırasında sırasında bir kadın yolcu kulaklıkla müzik dinlerken kulaklık patlamış, yolcu yüzünden ve elinden yaralanmıştı.Bu olay üzerine mağdur olan kadın Apple’dan şikayetçi olmuştu.

Mağdur olan kadının Apple’dan tazminat talep etmesi nedeniyle açıklamaya yapan Apple yetkilisi patlamanın korsan batarya üreticilerinden kaynaklandığını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Apple Watch, "Kan Şekerini" Ölçebilir!

Apple’ın yaptığı açıklamadan sonra, mağdur yolcu söz konusu kulaklıkların Avusturalya’dan alındığını ve tazminat talebinden vazgeçmeyeceğini belirtti.

Kaynak: Cult of Mac

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.