Haberler

Apple Marka, Spor Ayakkabı 15 Bin Dolar Fiyatla Açık Artırmada !

Steve Jobs şirketten ayrıldıktan 1 yıl sonra, Apple’ın moda macerası 1986‘da gerçekleşiyor. The Apple Collection ismiyle çıkan koleksiyonda Apple marka kıyafetler, spor ayakkabıları ve aksesuarlar yer alıyordu. Yıllar geçtikçe Apple’ın bu koleksiyonu unutulmaya yüz tuttu. Günümüze ulaşan ürünler ise nadir parçalar arasında yerini aldı.

Bir açık artırma şirketi tarafından The Apple Collection’ın günümüzü ulaşan nadir eseleri arasında yer alan spor ayakkabılarından biri satışa çıkıyor. Beyaz klasik model bir spor ayakkabı olan bu üründe Apple’ın o dönemki renkli logosu yer alıyor. Ayakkabının kenarında logonun yanında Apple yazısı göze çarpıyor. Açık artırmanın başlangıç fiyatı ise 15 bin dolar.

İlginizi Çekebilir:  iOS 11 ile gelecek uygulamalardan biri belli oldu:Dosyalar

Apple’ın moda macerasından bazı ürünlerin fotoğraflarını aşağıdaki galeriden görebilirsiniz…

Kaynak : LOG

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı