Apple, Mayıs ayında 495 Apple Store’un tümünde fotoğraf ve videodan sanat ve tasarıma, müzikten kodlamaya kadar birçok konuda onlarca yeni eğitim atölyesi çalışmaları başlatacağını duyurdu. “Today at Apple” adı altında…

Apple Eğitim Atölyesi: “Today at Apple”

Apple Eğitim Atölyesi: “Today at Apple”

Apple, Mayıs ayında 495 Apple Store’un tümünde fotoğraf ve videodan sanat ve tasarıma, müzikten kodlamaya kadar birçok konuda onlarca yeni eğitim atölyesi çalışmaları başlatacağını duyurdu.

“Today at Apple” adı altında düzenlenen uygulamalı atölye çalışmaları, konusunda eğitim almış ekip üyeleri ve belirli şehirlerde dünya çapında sanatçılar, fotoğrafçılar ve müzisyenler tarafından yürütülecek. Atölye çalışmaları, temel bilgiler ve nasıl yapılır derslerinden, profesyonel düzeyde programlara kadar farklı düzeylerde sunulacak.

İlginizi Çekebilir:  İlk iPhone’dan Günümüze Toplam Kaç Tane iPhone Satıldığı Açıklandı

Atölye boyunca kullanılacak programlar, tüm beceri düzeylerine ve yaş aralıklarına uygun olacak ve Apple kullanıcıları tarafından sevilen özelliklere odaklanılacak.

Atölye çalışmaları Apple’ın teknik Genius’ların sanat alanındaki karşılığı olan yeni Creative Pro’lar tarafından yürütülecek.

Kaynak : Stuff

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.