Kol Bozuk

Angry Birds Evolution, Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

Uzun süredir merakla beklenen Angry Birds Evolution, Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Sıra tabanlı ilerleyen oyunda 5 kuş sahanın kenarında duruyor ve bu kuşları “çek bırak” yaparak oyuna dahil edebiliyorsunuz. Oyunda kuşları “çek bırak” yaparak belirli bir strateji ile domuzlara fırlatmanız gerekiyor.Her kuş farklı bir özelliğe sahip,oyunda elde ettiğiniz paralar ile kuşları geliştirebiliyorsunuz. Premium karakter kartları ile de kuşlarınızı birleştirerek evrim geçirmesini ve yeni özellikler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Google Play Ödülleri 2017’nin adayları belli oldu !

Angry Birds Evolution, iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Fakat isteğe bağlı olarak aylık üyelik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Oyunun aylık üyelik hizmetinden yararlanmanın ücreti ise 25 dolar…

  • Angry Birds Evolution İOS için “BURADAN” indirebilirsiniz..
  • Angry Birds Evolution Android için “BURADAN” indirebilirsiniz..

Angry Birds Evolution’ın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz….

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı