Eğitim Şart

“Android Akademi” program kayıtları başladı

Girişimcilik Vakfı ve Google Türkiye; BTK desteği ile, Türk Hava Yolları ve General Mobile sponsorluğunda üniversitede yazılım okuyan veya teknoloji konusunda kendine güvenen girişimcilik ruhuna sahip öğrenciler için Android Akademi’yi hayata geçiriyor.

5 gün boyunca seçilen takımlar android geliştirme, yeni android özellikleri, yazılımın püf noktaları ve iş modeli geliştirme, pazarlama, müşteriye erişim, finansal modelleme gibi konularında farklı eğitmenlerden eğitimler alacaklar. Bu sayede fikirlerini geliştirme ve Android yazılımı konusunda gelişme imkanı bulacaklar.

Kimler Katılabilir

Android Akademi’ye katılacak olan gençler, üniversitelerin genel olarak bilgisayar mühendisliği bölümlerinde okuyan ya da yazılım bilgisi olan, kullanıcı deneyimine ilgi duyan ve mobil uygulama geliştirmekle ilgilenen öğrenciler olmalıdır. Öğrenciler 3-4 kişilik gruplar halinde başvurabilir.

İlginizi Çekebilir:  Kadınların Hayatını Kolaylaştıracak Uygulamalar
Önemli Tarihler
  • Başvuru Süreci : 14 – 30 Eylül
  • Online Mülakat : 2 – 3 Ekim
  • Eğitim ve Mentorluklar :16 – 20 Ekim
  • Startup Sunum Eğitimi : 2 – 3 Kasım
  • Startup Sunum Provaları : 15 – 16 Kasım
  • Demo Day : 29 Kasım

Daha ayrınıtılı bilgiye “BURADAN” ulaşabilirsiniz..

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı