Eğitim Şart

Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor !

Index Grup, 2012 yılından bu yana sürdürdüğü “Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor” staj programının beşincisini Temmuz ayı boyunca  gerçekleştirecek.

“Anadolu’nun Genç Yüzü Bilişimle Aydınlanıyor” projesine, özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da bulunan üniversitelerin, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden son sınıfa geçecek olan öğrencilerin katılımı sağlanıyor.

Staj programı kapsamında; öğrencilerin Temmuz ayı boyunca, bilişim sektörünün öncü firmalarında, eğitimini aldıkları alanda çalışmalarının yanı sıra profesyonel hayata dair tecrübeler edinmeleri de hedeflendi. Staj süresi boyunca İstanbul’da konaklayacak gençler, büyük şehirde yaşama deneyimi ile birlikte, İstanbul’un kültürel değerlerini de düzenlenecek kültür turları ile yakından tanıma fırsatı bulacak.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Bilişim Vakfı’dan "KOD Ödülleri Eğitim Oyunu Yarışması"

 

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı