Haberler

Amy Winehouse, 2019’da Dünya Turnesine Hologram Olarak Devam Edecek

Erken yaşta kaybettiğimiz isimler arasında hiç şüphesiz en yeteneklilerinden biri olan Amy Winehouse ile ilgili projeler arka arkaya geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Winehouse’un ilk albümü döneminde çektiği fotoğraflardan oluşan bir kitap yayınlanmıştı. Şimdi ise BASE Hologram ve The Amy Winehouse Foundation, teknolojinin yardımı ile yeni bir konser turu hazırlığında olduklarını açıkladılar.

BASE Hologram ve The Amy Winehouse Foundation tarafından hayata geçirilecek proje, hologram bir Amy Winehouse’a eşlik edecek canlı bir grup ve teatral bir sahne şovundan oluşacak.

İlginizi Çekebilir:  YouTube Kanalınızı Başarıya Ulaştırmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Konu hakkında bir açıklama yapan Amy Winehouse’un babası Mitch Winehouse, “Onu tekrar sahnede görmek gerçekten kelimelerle ifade edilemeyecek kadar özel bir şey. Kızımızın müziği milyonlarca insanın hayatına dokundu ve bu onun mirasının yenilikçi ve çığır açıcı şekilde devam edeceği bir şey anlamına geliyor.” açıklamasını yaptı.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı