Haberler

Amanda Cerny, Kendi Yayın Platformunu Kuruyor

Çektikleri videolarla dünyanın en ünlü sosyal medya yıldızları haline gelen King Bach, Amanda Cerny  ve DeStorm Power, kendi çevrimiçi yayın platformlarını oluşturuyorlar.

Bu üç sosyal medya fenomeni ,TV yapımcısı Lemuel Plummer ile ortaklık kurarak yeni bir çevrimiçi yayın hizmetini hayata geçiriyorlar. “Zeus” adı verilen platformda, Bach, Cerny ve Power’ın oluşturacağı orijinal içerikler yer alacak.

ABD’li TV yapımcısı Lemuel Plummer  bu yeni projeleri ile ilgili olarak,  “Sosyal medya, gelecek nesiller için  yeni Hollywood olacak. Amacımız yenlilikçi projeler ile gençlerin hoşuna gidecek orijinal içerikler üretmek” dedi.

İlginizi Çekebilir:  Instagram "arakladığı" hikayeler özelliğiyle Snapchat’i geride bıraktı

Sosyal medyadaki toplam takipçi sayısı 70 milyonu aşkın olan bu üçlünün kuracağı “Zeus” adı verilen platformda, komedi, güzellik, moda ve fitness gibi çeşitli kategorilerde yüzlerce video olacak.Bu çevrimiçi yayın platformunun 2018 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Zeus çevrimiçi yayın platformunu iOS ve Android cihazların dışında Roku, Amazon Fire, Apple TV ve Google Chromecast gibi platformlarda da olacak.

Kaynak: Engadget

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı