Adobe tarafından piyasaya sürülen, Adobe Scan uygulaması temel olarak fiziksel dokümanların fotoğrafını çektikten sonra PDF formatında dijital kopyalara dönüştüren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.PDF dokümanlarını düzenleme imkanı da sunan Adobe Scan, Adobe’un Document…

Adobe’dan Yeni “PDF” Uygulaması: “Adobe Scan”

Adobe’dan Yeni “PDF” Uygulaması: “Adobe Scan”

Adobe tarafından piyasaya sürülen, Adobe Scan uygulaması temel olarak fiziksel dokümanların fotoğrafını çektikten sonra PDF formatında dijital kopyalara dönüştüren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.PDF dokümanlarını düzenleme imkanı da sunan Adobe Scan, Adobe’un Document Cloud servisi ile entegre olarak çalışabiliyor.

Adobe Document Cloud servisi ile entegre şekilde çalışabilmesi,  kullanıcıların dijitalleşen dökümanlara herhangi bir bilgisayardan, telefondan veya tabletten erişebilmesine imkan tanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Apple, Eski iPhone'ları Yeni iPhone'ları Daha Çok Satmak için Yavaşlatıyor mu?

Akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen Adobe Scan uygulamasının PDF düzenleme gibi ek özelliklerinden yararlanabilmek için 9,99 dolarda karşılığında bir PDF Pack (PDF’i dışa aktarma dahil) aboneliğini satın almaları gerekiyor.

Adobe Scan Uygulaması

Adobe Scan uygulamasının resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Kaynak : Adobe

 

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.