Bir çok insanın  beklediği  “Yeni Üniversiteye giriş sistemi nasıl olacak?” sorusu cevabını buldu. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversiteye girişte yeni formülü açıkladı ve  yeni sınavın adı Yükseköğretim Kurumları…

YÖKS’e Twitter Kullanıcılarının Tepkileri

YÖKS’e Twitter Kullanıcılarının Tepkileri

Bir çok insanın  beklediği  “Yeni Üniversiteye giriş sistemi nasıl olacak?” sorusu cevabını buldu. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversiteye girişte yeni formülü açıkladı ve  yeni sınavın adı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YÖKS) oldu.

Bu açıklama sonrası ise Twitter da konu ile ilgili olumlu veya olumsuz bir çok tepki oldu.Bu tepkilerin öne çıkanlarını sizin için derledik.

İşte O Tepkiler


 

https://twitter.com/gamze_botoy/status/918415430301216768

İlginizi Çekebilir:  Dünya'nın En İyi 10 Üniversitesinde Alabileceğiniz Ücretsiz Online Dersler
Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.