Bir çok insanın  beklediği  “Yeni Üniversiteye giriş sistemi nasıl olacak?” sorusu cevabını buldu. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversiteye girişte yeni formülü açıkladı ve  yeni sınavın adı Yükseköğretim Kurumları…

YÖKS’e Twitter Kullanıcılarının Tepkileri

YÖKS’e Twitter Kullanıcılarının Tepkileri

Bir çok insanın  beklediği  “Yeni Üniversiteye giriş sistemi nasıl olacak?” sorusu cevabını buldu. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversiteye girişte yeni formülü açıkladı ve  yeni sınavın adı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YÖKS) oldu.

Bu açıklama sonrası ise Twitter da konu ile ilgili olumlu veya olumsuz bir çok tepki oldu.Bu tepkilerin öne çıkanlarını sizin için derledik.

İşte O Tepkiler


 

İlginizi Çekebilir:  Adrese Dayalı Yerleştirme Sistemi, "Liseye Yakın" Emlak Aramalarını Artırdı
Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *