Yazıhane

2019 Güncel Türk Torrent Siteleri I Teknolugat

Bir çoğumuz film, dizi izlemek, program indirmek için kullandığı yöntemlerden bir tanesi de torrent siteleridir. Vazgeçilmezimiz diyebiliriz.Yeni yıla girmemizle beraber sizler için yeni yıla özel bir derleme yaparak 2019 yılı Türk torrent sitelerini listelemek istedik. Daha öncesinde torrent ne demek, hangi torrent uygulamalarını kullanmalıyız sorularının cevabını arıyorsanız eğer burada ki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Haydi şimdi torrent sitelerine bir göz atalım. Birde unutmadan listemizde erişim engeli bulunan siteler yer almamaktadır.

Not: Aşağıda listelenen Türk torrent sitelerini üye alımı açık ve kapalı olarak ayırt ettik. Üyeli alımı kapalı olan sitelere üyelik isteyen arkadaşlar yorum kısmına gelsin ki üyeliği olan teknolugat takipçileri davet edebilsin onları.Ayrıca sizlerin bildiği başka torrent siteleri varsa aşağıda paylaşabilirsiniz.

Üyeli Alımı Açık Torrent Siteleri

Zamunda

İlginizi Çekebilir:  Üye Alımı Açık Türk Torrent Siteleri

Torrent -Oyun

Turk-torrent

Kickass

1337x

Arenabg

Not:Kickass , arenabg ve 1337x siteleri Türk torrent siteleri değil fakat üyelik istemediğinden ve aradıklarınızı bulabileceğinizi düşündüğümden sizlerle paylaşmak istedim.

Üyeli Alımı Kapalı Torrent Siteleri

Torrent Türk

Türkseed

Türknova

Hdturk

Letseed

 

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı