Bir süre önce Google, Play Store’daki en iyi uygulama adaylarını açıklamıştı. Google tarafından seçilen uygulamaların yüksek yıldız derecelendirmesiyle birlikte genel teknik performans ve uygunluk kriterlerine göre seçildiği belirtilmişti. Bu kriterler…

2017 Google Play Ödülleri Sahiplerini Buldu !

2017 Google Play Ödülleri Sahiplerini Buldu !

Bir süre önce Google, Play Store’daki en iyi uygulama adaylarını açıklamıştı. Google tarafından seçilen uygulamaların yüksek yıldız derecelendirmesiyle birlikte genel teknik performans ve uygunluk kriterlerine göre seçildiği belirtilmişti. Bu kriterler bağlamında Google I/O 2017 Geliştirici Konferansı’nda Google Play Ödülleri de sahiplerini buldu.

İşte Google Play 2017 Ödüllerini Kazananlar:
İlginizi Çekebilir:  McAfee'den Güvenli İnternet Araması İçin Öneriler

Kaynak: Android Authority

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.