Eğitim Şart

14. Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK) İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde!

14. Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK) 9-10-11 Mart tarihlerinde İstanbul Yeditepe Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Her yıl farklı bir üniversitenin bilgisayar mühendisliği bölümü ve/veya ilgili kulübü tarafından organize edilen Türkiye’nin en büyük öğrenci kongresi unvanına sahip olan Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi(BİLMÖK), bilgisayar mühendisleri arasındaki etkileşimi ve iletişimi arttırarak onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, ülkenin bilişim alanındaki yönelimlerini belirlemek ve bu alanda gelişimine destek vermek amacıyla düzenleniyor.

Kongreye her üniversitenin ilgili bölümünden resmi temsilcilerin yanı sıra ilgili bölümlerin öğrencileri, akademisyenleri, sektör temsilcileri ve mezunları katılabiliyor.Etkinliğe kayıt olmak ya da etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilmok.org.tr ve bilmok.eventbrite.com web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı